#1 2010-01-01 16:19:54

Cybulorz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 7
Punktów :   -1 

MSG DO GALAXY

Chce zebys mi Klaudio odpowiedziala na jedno pyanie.... czy nie mozna by bylo jakos zrobic tak zeby moja postac wrocila?? nie che zadnych itemow na tej postaci tylko chce zeby byla postac magic lvl i skille takie jak mialem tylko to mi wystarczy....wiem ze jestes zla na mnie za ten moj wybryk i nie dziwie ci sie bo mozna powiedziec ze to bylo na szkode serva ale to nic pokaze ci co i jak i chce zeby byl rozejm.... ODP...

Offline

 

#2 2010-01-01 21:56:04

Galaxy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: MSG DO GALAXY

Najpierw zaloguj sie na jakakolwiek postac i pokaz to o co Cie prosilam. A wtedy mysle ze moglbys odzyskac swoja postac.

Offline

 

#3 2010-01-02 10:45:26

Samti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: MSG DO GALAXY

Jezeli jestem dobrze poinformowany, a napewno jestem to jak mowi regulamin i sam cebulorz wczoraj sie wypowiadal na swoj temat z Revolty. Mowil ze robil wałki a nie wysłał ani jedengo sms'a, to udczciwe by bylo to ze jego postac pozostanie tam gdzie sie znajduje teraz. W miejscu usunientym niepowrotnie.

Hail Galaxy.

Offline

 

#4 2010-01-02 11:00:22

Galaxy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: MSG DO GALAXY

Myśle że Santi ma racje. Chciałam dac mu szansę, może niech wypowiedzą się inni gracze na ten temat, i wspólnie zdecydujemy co z tym "fantem" zrobic.

Offline

 

#5 2010-01-02 11:04:41

Samti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: MSG DO GALAXY

Taka jest prawda jezeli ktos nie umie grac uczciwie, niech nauczy sie grac od nowa. takie jest moje zdanie.

Hail.

Offline

 

#6 2010-01-03 05:06:25

Galizus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: MSG DO GALAXY

Ale God zobacz ja on tych itemkow by se nie wyczarował to by nie miał takiego lvl'a Dużego odrazu . Bo by sie meczył z p boltem jak inni .

Offline

 

#7 2010-01-04 21:59:21

Cybulorz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 7
Punktów :   -1 

Re: MSG DO GALAXY

To ja wam powiem tyle.... to jest dla mnie nie dopomyslenia..... tyle sie meczylem zeby wbic taki lvl.... takze zeby miec takie itemy tez musialem sei meczyc.... bo God wie o co chodzi a inni nie musza.... i teraz ci God powiem tyle... nie mow zeby sie inni wypowiadali poniewaz kazdy mi zazrdocil tego lvla a szczegolnie samti poniewaz go oralem i sie poprostu boi.... i nikt nie powie zeby mi postac zwrocic.... Samti a tera do ciebie... troche szkoda ze mi postac usunela... bo teraz nie byl bys na pierwszym miejscu i nie mial bys 200 lvl poniewaz nie dal bym ci wbic tego lvlu ;]]] pozdro dla was wszystkich..... a i Klaudio powiedz Norbertowi ze wracam na Gamelie bo tam chociaz Gmowie maja do graczy szacunek a nie tylko zeby zgarnac kase jak chce to zrobic Klaudia ;*** Klaudio chcialem dobrze.... pokazalem ci gdzie co i jak bylo ale ze ty mi nie wierzysz to nic na to nie poradze.... i taka jes prawada DLA CIEBIE LICZY SIE TYLKO KASA I NIC WIECEJ!!!!

Offline

 

#8 2010-01-05 14:37:23

Galaxy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: MSG DO GALAXY

Po pierwsze pokazales mi quest ktorego nie bylo i nigdy nie istnial. Po 2 szanuje graczy i wlasnie dlatego prosilam ich o wypowiedzenie sie w tej sprawie. Po 3 wracaj gdzie chcesz i przez to uwazam ze temat powinien zostac zamkniety. Dziekuje wszystkim ktorzy wzieli udzial w tej bulwersujacej rozmowie.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-polskieforum.pun.pl www.polishfootballmanager.pun.pl www.tibia13.pun.pl www.tibiamod.pun.pl www.newholland.pun.pl